ARTYKUŁY BHP W SKLEPIE W KRAKOWIE – ROTEX

ODZIEŻ OCHRONNA I OBUWIE ROBOCZE

Sklep BHP Rotex w Krakowie powstał z myślą o firmach, które na co dzień świadczą usługi w wymagających warunkach i muszą zapewnić swoim pracownikom odpowiednią odzież roboczą oraz artykuły BHP takie jak okulary ochronne, filtry przeciwpyłowe, kamizelki odblaskowe czy ochronniki słuchu. Wiemy, że różnego rodzaju prace budowlane, spawalnicze, drogowe czy brukarskie oraz wiele innych, narażają na działanie ciężkich warunków pogodowych, szkodliwych substancji chemicznych, hałasu i pyłu oraz że pracownicy fizyczni powinni być odpowiednio zabezpieczeni przed utratą zdrowia. Dlatego też stworzyliśmy kompleksową ofertę sklepu BHP, która dostosowana jest do potrzeb rozmaitych zawodów i środowisk pracy. Wykonywanie obowiązków zawodowych w naszej odzieży ochronnej i obuwiu roboczym może nie będzie łatwiejsze, ale na pewno bezpieczniejsze.

Od obuwia roboczego aż po fartuchy laboratoryjne

Pamiętaj, że bezpieczeństwo to podstawa wykonywania każdego zawodu, a zapewnienie ekipie odpowiednich warunków to ważny obowiązek pracodawcy. Zostając klientem naszego sklepu BHP, masz pewność, że w jednym miejscu otrzymasz wszystko, co jest niezbędne do skompletowania odpowiednich uniformów i systemów ochronnych. Przy wybieraniu kombinezonów ochronnych lub ochronników słuchu służymy pomocą i doradztwem – dobierzemy produkty dostosowane do konkretnego charakteru pracy. W naszej ofercie znajdziecie obuwie ochronne szczególnie ważne w brukarstwie czy drogownictwie, kaski ochronne niezbędne na budowach, szelki bezpieczeństwa zaprojektowane do wykonywania prac na wysokościach czy też różne typy fartucha laboratoryjnego, chroniącego przed działaniem chemikaliów. Bezpieczeństwo wykonywanej przez Państwa pracy to nasz priorytet.

KONTAKT

Proponujemy artykuły BHP najwyższej jakości, odpowiednio przetestowane, zapewniające nie tylko bezpieczeństwo, lecz także funkcjonalność i komfort pracy. Zapraszamy na zakupy do naszej siedziby w Krakowie, a także do naszego sklepu internetowego!

Pokazane 1 – 16 z 278 wyników