KASKI OCHRONNE

KASK BUDOWLANY

Wśród naszych artykułów BHP znajdziecie kaski ochronne, które należy stosować na placach budowy, podczas instalacji dużych konstrukcji stalowych, w stoczniach, kopalniach czy podczas pracy przy piecach przemysłowych. Kaski budowlane zapewniają bezpieczeństwo, a w trakcie wypadków chronią życie i zdrowie pracowników. Są odporne na odkształcenia i temperaturę, a dodatkowo dają komfort poprzez odpowiednią wentylację. To jednak nie te parametry decydują o wyborze konkretnego modelu kasku budowlanego. Ma on być przede wszystkim odporny na wszelkie uszkodzenia.

WYBÓR KASKU

Wybierając kask budowlany, trzeba zwrócić uwagę na jego parametry i zdolność dopasowania się do kształtu głowy. Stabilne ułożenie na naszej głowie kasków ochronnych zapewni nam bezpieczeństwo, że te nie zsuną się w niespodziewanym momencie. Każdy model kasku budowlanego, który planujecie Państwo kupić, powinien być odporny na różnice temperatur występującą w miejscu pracy, tj. bez względu na jej wzrost / obniżenie, musi zachowywać swoje podstawowe parametry. Jednocześnie warto zwrócić uwagę na wszelkie potencjalne zagrożenia znajdujące się na miejscu pracy i z ich uwzględnieniem dobrać tę część wyposażenia.

Nie zajmujemy się jednak wyłącznie sprzedażą kasków ochronnych. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej propozycji naszej firmy, a w przypadku jakichkolwiek pytań – do kontaktu z przedstawicielem sklepu BHP. Pomożemy w wyborze odpowiedniej

Pokaż 6 wyniki