Fartuchy laboratoryjne i robocze

Fartuch jest jednym z najczęściej wykorzystywanych ubiorów roboczych. Chroni odzież i skórę pracownika przed zanieczyszczeniami lub wodą. Fartuch laboratoryjny, kelnerski czy pracownika ekipy sprzątającej jest też często wybierany jako rodzaj uniformu firmowego. Sprawia, że pracownicy są lepiej widoczni dla Klientów czy pozostałego personelu firmy.

Fartuchy różnią się między sobą rodzajem tkaniny, z której są wykonane oraz kolorystyką i kształtem. Fartuch laboratoryjny zazwyczaj jest biały. Pracownicy sprzątający czy mechanicy korzystają z modeli granatowych. Obok zabudowanych, zapinanych na guziki modeli z długim rękawem w naszym sklepie są też fartuchy wiązane. Takie modele są najczęściej wykonane do kuchni, przetwórni spożywczych oraz – w wersji skórzanej – dla spawaczy.

Różne modele fartuchów

Nasz sklep z asortymentem BHP oferuje modele fartuchów przeznaczone dla różnych branż.

Każdy proponowany przez nas fartuch laboratoryjny cechuje duża liczba rygli we wszystkich miejscach, które są szczególnie narażone na rozprucia. Zdajemy sobie sprawę, że proponowana przez nas odzież robocza musi sprostać wielu wymagającym warunkom fizycznym i chemicznym. Wszystkie nasze fartuchy z pewnością pomyślnie przejdą próbę wytrzymałości. Ponadto, stosowane w produkcji różnych modeli fartucha laboratoryjnego materiały nie tracą kolorów i elementów nawet po wielokrotnym praniu. Niektóre z proponowanych ubiorów BHP są wykonane ze specjalnej tkaniny. Zapewnia ona nie tylko ochronę przed wodą, ale także tłuszczami, enzymami i sokami trawiennymi. Zachęcamy do sprawdzenia proponowanej odzieży ochronnej, a w przypadku jakichkolwiek pytań – do kontaktu z naszym przedstawicielem, który udzieli wszelkich niezbędnych odpowiedzi.

Pokaż 6 wyniki