Kombinezon ochronny

Kombinezon ochronny – oferta sklepu w Krakowie

Kombinezon ochronny jest kolejnym produktem w naszym sklepie BHP. Tego typu strój roboczy bardzo często jest wykorzystywany w różnych zakładach pracy. Najważniejszą zaletą jednoczęściowego stroju roboczego jest wyeliminowanie luźnych elementów. Dzięki temu zmniejsza się też ryzyko wciągnięcia ich przez maszynę. Kombinezon ochronny zapewnia ponadto większą swobodę ruchu podczas prac, które wymagają wchodzenia pod maszynę czy leżenia na podłodze. Szczególnie sprawdza się w warsztatach samochodowych, w których mechanik niejednokrotnie musi pracować w kanale lub w pozycji leżącej. Inną zaletą, jaką wyróżnia się kombinezon ochronny, jest skuteczne zabezpieczenie ciała przed chłodem i różnymi negatywnymi czynnikami. Nasz sklep w Krakowie oraz sklep internetowy oferują wiele modeli takich ubiorów dla pracowników różnych branż. Sprecyzowane oczekiwania naszych Klientów pozwalają nam dobrać najodpowiedniejsze modele do ich potrzeb.

Wzmocnienia i dodatki

Zarówno dostępne w sklepie Rotex kombinezony, jak i pozostała odzież robocza są wykonane ze sprawdzonego, solidnego materiału. Gwarantuje on skuteczną ochronę oraz możliwość długiego użytkowania. Materiał nie niszczy się w praniu.

Każdy kombinezon ochronny ma dodatkowe wzmocnienia w strategicznych miejscach (kieszenie boczne, miejsca narażone na rozprucie itp.). Pragniemy także zaznaczyć, że proponowany przez nas asortyment spełnia normę: EN 340:2003. Jesteśmy przekonani, że będziesz w pełni zadowolony, jeżeli zdecydujesz się na jeden z dostępnych modeli. Istnieje możliwość personalizacji naszych wyrobów przez wykonanie odpowiedniego nadruku lub haftu.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.