KAMIZELKI ODBLASKOWE I ODZIEŻ ROBOCZA OSTRZEGAWCZA

NIE TYLKO DLA PRACOWNIKÓW

Kamizelki odblaskowe i inne elementy odzieży roboczej ostrzegawczej to dla przedstawicieli wielu zawodów podstawowy element wyposażenia. Pierwsi na myśl przychodzą tutaj strażacy, drogowcy i przedstawiciele budowlanki. Chociaż używany przez nich strój to przede wszystkim wynik zastosowania względów bezpieczeństwa, to firmy i instytucje, które ich zatrudniają, mają możliwość personalizacji zakupu. Przez nadruk nazwy firmy na kamizelkach odblaskowych, można w bardzo prosty sposób zaznaczyć, dla jakiej firmy pracują dane osoby.

Nie można także zapomnieć, że kamizelki odblaskowe powinny być także wykorzystywane przez uczestników ruchu drogowego. Zwłaszcza piesi po zmroku powinni pomyśleć o swoim bezpieczeństwie. Zgodnie z prawem, każdy, kto po zmierzchu idzie poza obszarem zabudowanym, ma obowiązek posiadania odblaskowej odzieży lub opaski. W takim przypadku świetnie mogą się sprawdzić proponowane w sklepie BHP kamizelki odblaskowe.

WŁAŚCIWOŚCI ODZIEŻY

Oferujemy różne artykuły BHP. W zakresie odzieży roboczej ostrzegawczej posiadamy nie tylko kamizelki odblaskowe, ale także między innymi bluzę czy spodnie robocze do pasa. Wynika z tego, że Ci, którzy w pracy potrzebują pełnego stroju, mogą się zaopatrzyć w niego w sklepie BHP Rotex. Zapewnimy Państwu nie tylko odzież ochronną, ale także odzież roboczą, której estetyka będzie spełniać Wasze wymagania. Zachęcamy do sprawdzenia propozycji.

Pokaż 5 wyniki