Kamizelki odblaskowe

Kamizelki odblaskowe nie tylko dla pracowników

Kamizelki odblaskowe i inne elementy odzieży ostrzegawczej to podstawowy element wyposażenia dla przedstawicieli wielu zawodów. Głównymi odbiorcami takich produktów są drogowcy i pracownicy budowlani. Elementy odblaskowe mają też na swojej odzieży strażacy, jednak zazwyczaj jest to odzież specjalistyczna, która spełnia też wiele innych funkcji ochronnych. Chociaż kamizelki odblaskowe są stosowane głównie ze względów bezpieczeństwa, to firmy i instytucje mają możliwość personalizacji zakupu. Zlecając nam nadruk nazwy przedsiębiorstwa, można w bardzo prosty sposób zaznaczyć, dla jakiej firmy pracują ubrane w nie osoby.

Kamizelki odblaskowe z naszej oferty są też dedykowane uczestnikom ruchu drogowego. Zwłaszcza piesi po zmroku powinni pomyśleć o swoim bezpieczeństwie. Zgodnie z prawem, każdy, kto po zmierzchu idzie poza obszarem zabudowanym, ma obowiązek noszenia odzieży lub opaski odblaskowej. W takim przypadku świetnie mogą się sprawdzić proponowane w sklepie BHP kamizelki odblaskowe.

Właściwości odzieży odblaskowej

Podstawowym zadaniem, jakie pełni odzież odblaskowa, jest poprawienie widzialności pracownika w miejscu, w którym wykonuje swoje zadania. Takie uwidocznienie ma szczególne znaczenie przy niesprzyjających warunkach pogodowych – podczas deszczu, mgły czy zmierzchu. Pracownikom drogowym, budowlanym i uczestnikom ruchu drogowego proponujemy nie tylko kamizelki odblaskowe. W asortymencie mamy również bluzy czy spodnie robocze do pasa o wysokiej widzialności. Jeśli w pracy potrzebujesz kompletnego stroju odblaskowego, znajdziesz go w sklepie BHP Rotex w Krakowie. Zapewniamy nie tylko odzież ochronną, ale także odzież roboczą, której estetyka będzie spełniać Twoje wymagania. Zachęcamy do sprawdzenia propozycji.

Pokaż 5 wyniki