Kurtka przeciwdeszczowa

Kurtka przeciwdeszczowa dla pracownika terenowego

Wykonywanie pracy zawodowej oznacza nierzadko konieczność realizowania powierzonych zadań na zewnątrz budynku. Nie zawsze panują tam sprzyjające warunki atmosferyczne, a rozładunek czy załadunek towarów czy usuwanie awarii nie zawsze mogą czekać na lepszą pogodę. Obowiązkowym wyposażeniem dla pracownika, który wykonuje zadania w trudnych warunkach atmosferycznych, jest kurtka przeciwdeszczowa. Oferowane przez nas produkty poza zabezpieczaniem przed wilgocią mogą też pełnić inne funkcje ochronne. Jedną z nich jest np. poprawa widoczności pracownika na drodze czy placu rozładunkowym. Kurtka przeciwdeszczowa z poliuretanu w intensywnym żółtym kolorze z dodatkowymi pasami odblaskowymi z pewnością doskonale sprawdzi się w tej roli.

Modele, które znajdziesz w naszym sklepie w Krakowie, są wyposażone w wiele udogodnień. Zaliczają się do nich ściągacze na rękawach, kryte listwą kieszenie i zamek błyskawiczny oraz dodatkowa wentylacja.

Nieprzemakalna odzież do każdej pracy

Oferowane przez nas ubrania znacznie poprawią komfort pracy w trudnych warunkach. W asortymencie mamy kurtki robocze przeciwdeszczowe, które pomagają ochronić przed deszczem, a także spodnie robocze czy inne elementy odzieży wykonane ze zwykłego materiału. Proponowane ubiory sprawdzą się w przypadku każdego typu pracy. Na przykład nylonowa kurtka przeciwdeszczowa to praktyczna ochrona przed zmoknięciem, która mieści się w niewielkiej saszetce. Cienki, ale nieprzemakalny materiał jest powleczony od wewnątrz PCV. Dzięki swojej konstrukcji może być precyzyjnie dopasowana do potrzeb użytkownika.

Kurtki robocze wykonane z poliuretanu są ponad dwukrotnie grubsze i znacznie cieplejsze. Można je również spersonalizować przez regulację kilku elementów. Nasz sklep w Krakowie i sklep internetowy proponują między innymi wykonanie stosownego nadruku, który pomoże w identyfikacji pracowników firmy.

Pokaż 2 wyniki