Praca na wysokości

Szelki bezpieczeństwa do pracy na wysokości

Wykonywanie prac naprawczych czy montażowych na dużej wysokości – na słupach, konstrukcjach stalowych i w innych miejscach – wiąże się z ryzykiem niebezpiecznego upadku. Dlatego też pracownicy powinni mieć w takich warunkach odpowiednie zabezpieczenia, które zapewnią im asekurację. W naszym sklepie BHP z pewnością znajdziesz niezbędne produkty – linki kotwiczące, szelki bezpieczeństwa, urządzenia samohamowne i wiele innych.

Branżą, w której szczególnie często wykonuje się prace na wysokości, jest budownictwo. Niektóre z obiektów są wznoszone bardzo wysoko, a przecież niebezpieczny może być już upadek z niewielkiej wysokości. Szelki bezpieczeństwa i inne elementy systemów ochrony zagwarantują bezpieczeństwo pracy na wysokości. Jednocześnie ułatwią ją i uczynią bardziej komfortową.

Potencjalne zagrożenia

O istocie używania szelek bezpieczeństwa, amortyzatorów bezpieczeństwa z linką lub też urządzeń hamownych dużo powiedzą potencjalne wypadki, jakie mogą wydarzyć się na budowie. Poślizgnięcie, potknięcie lub też zwykła utrata równowagi na dużej wysokości stwarzają realne zagrożenie nie tylko dla zdrowia, ale także dla życia pracownika. Dlatego musisz zwrócić szczególną uwagę, by wszystkie kupowane przez Ciebie sprzęty były solidnymi produktami od zaufanej firmy.

Proponowane szelki bezpieczeństwa czy amortyzatory to jednak nie koniec naszej propozycji. W jej zakresie mieści się także wiele modeli odzieży ochronnej i roboczej, obuwia, rękawic oraz innych środków ochrony osobistej. Zachęcamy do zapoznania się z pełną propozycją sklepu internetowego BHP.

 • Amortyzatory i linki

  Amortyzatory i linki (4)

 • Inne

  Inne (6)

 • Szelki bezpieczeństwa

  Szelki bezpieczeństwa (5)

 • Zestawy

  Zestawy (5)

  Pokazane 1 – 16 z 20 wyników