SZELKI BEZPIECZEŃSTWA I INNE – PRACA NA WYSOKOŚCI

BHP PRZEDE WSZYSTKIM

Prace na słupach, konstrukcjach stalowych i wszelkie obowiązki wykonywane na wysokościach wymagają odpowiedniego systemu zabezpieczeń. W naszym sklepie BHP z pewnością znajdziecie niezbędne do nich produkty – linki kotwiczące, szelki bezpieczeństwa, urządzenia samohamowne i wiele innych. Do branży szczególnie narażonych na niebezpieczeństwa pracy na wysokości zalicza się ta budowlana. Niektóre z obiektów budowlanych, nie tylko drapacze chmur, budowane są bardzo wysoko, a przecież niebezpieczny może być upadek z niewielkiej wysokości. Dlatego też warto pomyśleć o odpowiednich szelkach bezpieczeństwa i innego typu zabezpieczeniach, które uczynią wykonywaną pracę łatwiejszą, a osobom korzystającym ze sprzętu dodadzą pewności i spokoju w trudnym zawodzie.

Potencjalne zagrożenia

O istocie używania szelek bezpieczeństwa, amortyzatorów bezpieczeństwa z linką lub też urządzeń hamownych dużo powiedzą potencjalne wypadki, jakie mogą wydarzyć się na budowie. Poślizgnięcie, potknięcie lub też zwykła utrata równowagi na dużej wysokości stwarza realne zagrożenie nie tylko dla zdrowia, ale także dla życia pracownika. Trzeba więc zwrócić szczególną uwagę, by wszystkie kupowane przez Państwa sprzęty były przede wszystkim solidnym produktem, od zaufanej firmy, która zna się na wykonywanych elementach.

Proponowane szelki bezpieczeństwa czy amortyzatory to jednak nie koniec naszej propozycji. W jej zakresie mieści się także bardzo różna odzież robocza, a także odzież ochronna. Zachęcamy do zapoznania się z pełną propozycją sklepu internetowego BHP.

83,79226,10
678,30731,50
385,70 (313,58 netto)
359,10 (291,95 netto)
332,50 (270,33 netto)
23,81 (19,36 netto)
113,50 (92,28 netto)
Pokaż 16 wyniki