RĘKAWICE ROBOCZE

NIEZBĘDNIK PRACOWNIKA

Rękawice robocze są niezbędne podczas wykonywania prac fizycznych. Zabezpieczają skórę dłoni przed uciążliwymi zabrudzeniami i działaniem substancji chemicznych, zapobiegają otarciom i urazom, a także ułatwiają wykonywanie wielu czynności. Proponujemy rękawice ochronne skórzane, częściowo wzmacniane skórą, modele ocieplane, gumowe oraz bawełniane – zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu BHP. U nas z pewnością znajdziesz rękawice idealnie dopasowane do charakteru Twojej pracy.

OCHRONA I KOMFORT PRACY

Ręce, a zwłaszcza dłonie i nadgarstki, są szczególnie angażowane w czasie wykonywania obowiązków zawodowych. Obowiązek noszenia rękawic roboczych powinien dotyczyć każdego pracownika nie tylko firmy zajmującej się budową dróg czy laboratorium, ale także wielu innych branży. Co ważne, osoby kupujące elementy odzieży roboczej powinny się zastanowić, czy lepszym rozwiązaniem nie będzie zakup odzieży ochronnej. Wszystko zależy od tego, z jakimi zagrożeniami spotykacie się w swojej pracy. W przypadku konsultacji z naszym przedstawicielem przed zakupem rękawic roboczych, prosimy o sygnalizację branży, jaką reprezentujecie. Dokonanie wyboru będzie wtedy zdecydowanie łatwiejsze.

Wśród standardowych modeli rękawic roboczych, posiadamy między innymi rękawice biologiczne, które w sklepie internetowym BHP dystrybuujemy w formie hydrofilowego żelu ochronnego. Zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej propozycji, a także do kontaktu z naszym przedstawicielem. Pomożemy Państwu dokonać słusznego wyboru.

8,19 (6,66 netto)
2,39
1,681,79
Pokazane 1 – 16 z 58 wyników