ARTYKUŁY BHP – ZNAKI I TABLICE

UZUPEŁNIENIE ASORTYMENTU

Proponujemy Państwu znaki pozwalające na stworzenie oznaczenia dróg ewakuacyjnych, tablice przedstawiające zasady BHP oraz tablice budowlane informujące o przeprowadzanych pracach. Wyraźne i jasne oznaczenia pozwalają zapewnić bezpieczeństwo pracownikom i otoczeniu, dlatego do obowiązków każdego pracodawcy należy umieszczenie w strategicznych miejscach artykułów tego typu. Biorąc pod uwagę wszystkie znaki i tablice, które mają służyć zachowaniu bezpieczeństwa, można wskazać kilka głównych kategorii:

  • Znaki ochrony przeciwpożarowej,
  • Znaki ewakuacyjne,
  • Znaki ochrony i higieny pracy.

Warto podkreślić w tym miejscu, że możliwości wyboru, jakie macie w naszym sklepie BHP, wynikają pośrednio z norm krajowych i międzynarodowych, które regulują wzory poszczególnych znaków. Głównie decyduje o tym Polska Norma, która jest oparta na międzynarodowych standardach ISO.

POZOSTAŁA PROPOZYCJA

Polecamy także zakup obuwia ochronnego i odzieży roboczej dla firmy. Zakres oferowanych artykułów BHP jest bardzo rozbudowany i obejmuje między innymi takie elementy jak fartuch laboratoryjny, kask budowlany czy inne elementy o podobnym charakterze.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.